Продавець Меблеве ательє "Амадо" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
214 відгуків

Если вы хотите

Меблеве ательє "Амадо"
+380 (93) 561-11-00
+380 (98) 561-11-00
+380 (48) 702-55-88

Додатковий столик Анабель

Додатковий столик Анабель

Додатковий столик Анабель – це відмінний п'єдестал для класичного телефону, вишуканою вази з квітами, оригінальної статуетки. Столик впишеться в інтер'єр зони відпочинку вітальні або кухні– студії, виконаної в класичному стилі. Кругла стільниця прикрашена малюнком, майстерно викладеними натуральним шпоном. Містка нижня полиця дозволить мати під рукою все необхідне для дозвілля та відпочинку. Стільницю і полку з'єднують чотири різьблених, плавно вигнуті ніжки.

У цій групі представлені журнальні столики, кавові столики, телефонні столики, сервірувальні візки і додаткові столики. Столики виконані з натурального дерева, шпонованого МДФ, скла і металу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner